Het artikel is toegevoegd aan de wishlist
Kralen Groothandel Glaser | Online sieraden winkel

Diamanten in de lucht commercial

15-01-2018

 

Kralen voor een commercial van YoungCapital

Door de jaren heen, leveren wij regelmatig kralen en onderdelen aan reclame-producties op TV, in de bioscoop en online. 
Zo zie je dat je kralen ook kan gebruiken voor leuke effecten in video-shoots. Zoals deze nieuwe commercial van YoungCapital.

Hier zie je in een korte samenvatting hoe onze kralen voorbij vliegen als diamanten in de lucht, in deze originele commercial! 


Zo is het begonnen

Tim Balk, van de productie, was op zoek naar een diamant- achtige look. Zijn keuze viel uiteindelijk op de Swarovski, Facet geslepen kralen en kleine glasstaafjes.

De kralen zijn afgereisd naar de Sahara in Marokko en staan daar in twee plastic bakjes te wachten op een shoot. 
De trap om de kralen van af te gooien staat ook al klaar voor het diamante-regen-effect.

Wil je douchen onder diamanten? https://www.youngcapital.nl/

 

Wil de je de hele commercial zien?

Nieuwsbrief

Meld je hier aan en ontvang updates met de nieuwste kralen, sieraden onderdelen, creaties en bedrijfs-aanbiedingen. Ontvang 5 Euro Korting* bij je eerste bestelling. 
*deze actie geldt alleen voor geregistreerde bedrijven met een geldig KVK-nummer die nog niet zijn aangemeld.