Ook de 15e keer Toppers met materialen van Glaser.nl
03-06-2019Dit jaar zijn weer veel kralen, opnaaistenen en zelfs ketting toegepast in de ontwerpen voor de show kleding van de Toppers 2019. Het is echt waar, Tycho Boeker verrast ons elke keer weer wat hij allemaal met onze kralen en materialen ontwerpt. De Swarovski's maken de speciale kostuums natuurlijk extra glitterend.
De mat goude opnaaistenen zijn speciaal gemaakt van recycled kunststof en hebben een speciale sterke kleurvaste coating. Er is ook nagedacht over het soort ketting. Tycho heeft gekozen voor eloxaal (een soort aluminium) omdat dit extra licht is in gewicht en makkelijker is om te dragen en in te zingen. De ketting blijft ook altijd kleurvast.
Wat een topprestatie. Gefeliciteerd met jullie 15e Toppers concert! Wat zijn we weer super trots op Tycho Boeker van Prince Charming met zijn mooie show kostuum creaties.
foto's zijn van het ANP