Login of registreer om prijzen te zien! Gratis verzending in NL vanaf โ‚ฌ350,- ex. BTW -

Schuifsluiting zilver 2-rij 15mm met parels en kristallen

M2234-02-738

Per: 1 stuk

Deze elegante schuifsluiting zilver met 2 rij 15mmย heeft een verfijnd bloemdesign, rijkelijk versierd met kleine kristalkralen in de kleur Aquamarine (ca. 1mm), kleine parels en een centrale parel van circa 5mm. Voor een stijlvolle en stevige afsluiting van kettingen, armbanden en meerstrengs sieraden. Dankzij het klikmechanisme blijft het sieraad veilig gesloten, terwijl de sluiting toch eenvoudig te openen en te sluiten is. Hierdoor is de sluiting zeer gebruiksvriendelijk, ook bij intensief gebruik.

Bovendien is de (box)sluiting voorzien van een hoogwaardige E-coating, voor langdurige bescherming tegen verkleuring en slijtage. Dit maakt de schuifsluiting bijzonder geschikt voor sieraden die vaak gedragen worden.

Specificaties:

  • Afmeting: Circa 15mm en hoogte inclusief parel is 7mm
  • Verdeling: 2-rij verdeler met 2 dichte oogjes aan elke kant
  • Oogjes: Diameter circa 1mm
  • Materiaal: Hoogwaardige metaalbasis, nikkelvrij, met zilverkleurige afwerking
  • E-coating: Voor extra bescherming en kleurbehoud
  • Type: Schuifsluiting / Boxsluiting / Verdeelsluiting
  • Toepassing: Ideaal voor kettingen, armbanden en meerstrengs sieraden

Deze schuifsluiting zilver 2-rij 15mm is geschikt voor professionele sieradenmakers en ateliers die waarde hechten aan kwaliteit en een luxe uitstraling. Bekijk ook onze andere schuifsluitingen voor sieraden in diverse uitvoeringen en kleuren.

Inloggen

Ben je nieuw hier? Registreer je hier